DOMATES SUYU

15,90TL
  • Vergiler Hariç:15,90TL
Köyümüzün temiz iklim ve tabiatında yetiştirdiğimiz kan kırmızısı mis kokulu domateslerimizi özenle tarlalarımızdan topluyor, çiftliğimize getiriyoruz. 4 ayrı sudan geçirdikten sonra köyün tüm kadınları olarak toplanarak aldığımız robotumuzdan geçiriyoruz. Ardından bakır kazanlarımızda kaynatıp daha önceden yıkadığımız kavanozlarımıza dolduruyor, kaynattığımız sıcak kapaklarımızla kapatıyor konserve haline getiriyoruz.Sizler için ürettiğimiz domates suyunu hem yemeklerinizde su yerine kullanın hem de karabiberle içerek sağlığınıza sağlık katın.Afiyet olsun.....
Köyümüzün temiz iklim ve tabiatında yetiştirdiğimiz kan kırmızısı mis kokulu domateslerimizi özenle tarlalarımızdan topluyor, çiftliğimize getiriyoruz. 4 ayrı sudan geçirdikten sonra köyün tüm kadınları olarak toplanarak aldığımız robotumuzdan geçiriyoruz. Ardından bakır kazanlarımızda kaynatıp daha önceden yıkadığımız kavanozlarımıza dolduruyor, kaynattığımız sıcak kapaklarımızla kapatıyor konserve haline getiriyoruz.

Sizler için ürettiğimiz domates suyunu hem yemeklerinizde su yerine kullanın hem de karabiberle içerek sağlığınıza sağlık katın.

Afiyet olsun...


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi