DOMATES SALÇASI (GÜNEŞTE OLGUNLAŞTIRILMIŞ) 1000 GR

47,00TL
  • Vergiler Hariç:47,00TL
Güzel köyümüzün dağ havasında yetiştirdiğimiz yayla domateslerimizi çiftliğimize getiriyor, özenle ve tertemiz berrak dağ sularımızla yıkıyor, işlemeye hazır hale getiriyoruz. Yaz güneşi ile pişen domateslerimizin salçaya dönüşme macerasına; domateslerimiz yıkadıktan sonra saplarını ve çöpünü özenle ve titizlikle ayırarak başlıyoruz. Ardından domateslerimizi ikiye bölüp laklı bidonlarımıza dolduruyoruz. 5 ila 7 gün beklettiğimiz domateslerimizi, Erenköy'ün Erenleri kadınları olarak bir araya gelerek aldığımız robotumuzdan geçiriyor ve krom tepsilerimize güneşte beklemek üzere döküyoruz. 1 hafta beklettiğimiz salçaya dönen domateslerimizi, havası ve güneşi güzel olan köyümüzün doğasında bar tozu veya turşu tozu gibi maddeler kullanmadan, doğal olarak işliyor ve sofralarınıza sunuyoruz.Salçanızı açtıktan sonra uzun süre kullanmayacaksanız; üzerine biraz zeytin yağı dökün.Bar tozu kullanmadığımız için küflenme yapabilir.Doğallığın güveni ve huzuru ile yemeklerinize harmanlayın. Afiyet olsun.....

Güzel köyümüzün dağ havasında yetiştirdiğimiz yayla domateslerimizi çiftliğimize getiriyor, özenle ve tertemiz berrak dağ sularımızla yıkıyor, işlemeye hazır hale getiriyoruz. 

Yaz güneşi ile pişen domateslerimizin salçaya dönüşme macerasına; domateslerimiz yıkadıktan sonra saplarını ve çöpünü özenle ve titizlikle ayırarak başlıyoruz. Ardından domateslerimizi ikiye bölüp laklı bidonlarımıza dolduruyoruz. 5 ila 7 gün beklettiğimiz domateslerimizi, Erenköy'ün Erenleri kadınları olarak bir araya gelerek aldığımız robotumuzdan geçiriyor ve krom tepsilerimize güneşte beklemek üzere döküyoruz. 1 hafta beklettiğimiz salçaya dönen domateslerimizi, havası ve güneşi güzel olan köyümüzün doğasında bar tozu veya turşu tozu gibi maddeler kullanmadan, doğal olarak işliyor ve sofralarınıza sunuyoruz.

Salçanızı açtıktan sonra uzun süre kullanmayacaksanız; üzerine biraz zeytin yağı dökün.Bar tozu kullanmadığımız için küflenme yapabilir.

Doğallığın güveni ve huzuru ile yemeklerinize harmanlayın.

 Afiyet olsun...


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi