DOĞAL LİMON&SARIMSAK KÜRÜ 500 CC

59,00TL
Bağışıklık sistemini kuvvetlendirdiği bilinen sarımsak, limon, zerdeçal ve zencefil ile büyük anne formüllerini kullanarak sizler için hazırladık.Dağımızın en sert havaları ve soğuk kış günlerinde dahi bizleri her daim diri tutan ve vücudumuza her daim iyi geldiği bilinen, düşük tansiyonu olan insanlar hariç kullanımı önerilen bu kürü sizlerin beğenisine sunuyoruz.Bilinen FaydalarıVücuttaki şişkinliği gidererek, dokularda ödem oluşmasını önler.Bu kürün en önemli faydalarından biri bütün damar iltihaplarını tedavi etmesi olarak bilinir. Tıkanan damarları açar, damar sertliklerini ve hipertansiyonu engeller.Her çeşit romatizmal ağrıları geçirir, kireçlenmeyi engelleyerek eklem yüzeylerinin yenilenmesini sağlar.Kolesterolü düşürür, zararlı yağların yakılmasını sağlayarak zayıflamaya yardımcı olur. Vücudun bağışıklık sisteminin güçlü olması açısından oldukça etkilidir ve her türlü alerjiyi, özellikle de damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden önler.Vücudu toksinlerden arındırıcı etkisi vardır.Vücuttaki şeker oranını dengeler.Böbrek ve safra taşlarını eritir.Felç ve inme riskini azaltır.Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerini yeniler.Kalp krizi riskine karşı kalbi güçlendirici etkisi vardır.* Hamile, emziren kadınların, tansiyonu düşük olanların, kronik kalp hastalarının (ilaç kullananların) kullanması tavsiye edilmez.* Ayrıca 15 günden fazla Maydanoz-Limon kürü tüketmemenizi, 15 günün ardından 10 gün ara vererek devam etmenizi tavsiye edilir.* Güneşten ve sıcaktan koruyarak, buzdolabında muhafaza etmenizi ve siparişiniz elinize ulaştıktan sonra 15 içinde tüketmenizi tavsiye edilir..* Kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız.* Sabahları aç karnına bir çay bardağında, 4/3 oranında Limon&Maydonoz kürüne 4/1 oranında sıcak su ilavesi ile tüketmeniz tavsiye edilir.            Afiyet olsun.....

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirdiği bilinen sarımsak, limon, zerdeçal ve zencefil ile büyük anne formüllerini kullanarak sizler için hazırladık.

Dağımızın en sert havaları ve soğuk kış günlerinde dahi bizleri her daim diri tutan ve vücudumuza her daim iyi geldiği bilinen, düşük tansiyonu olan insanlar hariç kullanımı önerilen bu kürü sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bilinen Faydaları

Vücuttaki şişkinliği gidererek, dokularda ödem oluşmasını önler.

Bu kürün en önemli faydalarından biri bütün damar iltihaplarını tedavi etmesi olarak bilinir. Tıkanan damarları açar, damar sertliklerini ve hipertansiyonu engeller.

Her çeşit romatizmal ağrıları geçirir, kireçlenmeyi engelleyerek eklem yüzeylerinin yenilenmesini sağlar.

Kolesterolü düşürür, zararlı yağların yakılmasını sağlayarak zayıflamaya yardımcı olur. 

Vücudun bağışıklık sisteminin güçlü olması açısından oldukça etkilidir ve her türlü alerjiyi, özellikle de damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden önler.

Vücudu toksinlerden arındırıcı etkisi vardır.

Vücuttaki şeker oranını dengeler.

Böbrek ve safra taşlarını eritir.

Felç ve inme riskini azaltır.

Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerini yeniler.

Kalp krizi riskine karşı kalbi güçlendirici etkisi vardır.

* Hamile, emziren kadınların, tansiyonu düşük olanların, kronik kalp hastalarının (ilaç kullananların) kullanması tavsiye edilmez.

* Ayrıca 15 günden fazla Maydanoz-Limon kürü tüketmemenizi, 15 günün ardından 10 gün ara vererek devam etmenizi tavsiye edilir.

* Güneşten ve sıcaktan koruyarak, buzdolabında muhafaza etmenizi ve siparişiniz elinize ulaştıktan sonra 15 içinde tüketmenizi tavsiye edilir..

* Kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız.

* Sabahları aç karnına bir çay bardağında, 4/3 oranında Limon&Maydonoz kürüne 4/1 oranında sıcak su ilavesi ile tüketmeniz tavsiye edilir.            

Afiyet olsun...

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi