DOGAL LİMON MAYDANOZ KÜRÜ 500 CC

34,00TL
 • Vergiler Hariç:34,00TL
İç ve dış organlara, cilde oldukça faydalı olduğu bilinen, gerek online ve offline platformlarda doktorlar tarafından tüketilmesi tavsiye edilen maydanozun kürünü sizler için hazırladık.Bilinen FaydalarıDoğal antibiyotik olduğu için hastalıklardan korur.Adet ağrılarını azaltır, idrar söktürücü özelliğe sahiptir.Vücutta biriken yağların yakılması ve ödem atılmasında etkilidir.Metabolizmayı canlandırır ve kilo verme sürecini daha keyifli hale getirir.Karaciğer yağlanmasında doğal fayda sağlar.Antioksidan özelliğe sahiptir.Tansiyon düşürücü etkiye sahiptir.Akciğerleri temizler, daha rahat nefes alınmasına yardımcı olur.Kolesterol seviyesini en ideal noktaya getirir.Kalp ve damar hastalıklarının oluşma ihtimalini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.Vücutta biriken zararlı maddelerin atılmasına yardımcı olduğu için cildin daha rahat nefes almasını sağlar.Cildi sıkılaştırıcı özelliği ile sivilce ve leke oluşumunu önler. Ayrıca cildin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.* Hamile, emziren kadınların, tansiyonu düşük olanların, kronik kalp hastalarının (ilaç kullananların) kullanması tavsiye edilmez. * Ayrıca 15 günden fazla Maydanoz-Limon kürü tüketmemenizi, 15 günün ardından 10 gün ara vererek devam etmenizi tavsiye edilir.* Güneşten ve sıcaktan koruyarak, buzdolabında muhafaza etmenizi ve siparişiniz elinize ulaştıktan sonra 15 içinde tüketmenizi tavsiye edilir.* Kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız.* Sabahları aç karnına bir çay bardağında, 4/3 oranında Limon&Maydonoz kürüne 4/1 oranında sıcak su ilavesi ile tüketmeniz tavsiye edilir.            Afiyet olsun.....

İç ve dış organlara, cilde oldukça faydalı olduğu bilinen, gerek online ve offline platformlarda doktorlar tarafından tüketilmesi tavsiye edilen maydanozun kürünü sizler için hazırladık.

Bilinen Faydaları

 • Doğal antibiyotik olduğu için hastalıklardan korur.
 • Adet ağrılarını azaltır, idrar söktürücü özelliğe sahiptir.
 • Vücutta biriken yağların yakılması ve ödem atılmasında etkilidir.
 • Metabolizmayı canlandırır ve kilo verme sürecini daha keyifli hale getirir.
 • Karaciğer yağlanmasında doğal fayda sağlar.
 • Antioksidan özelliğe sahiptir.
 • Tansiyon düşürücü etkiye sahiptir.
 • Akciğerleri temizler, daha rahat nefes alınmasına yardımcı olur.
 • Kolesterol seviyesini en ideal noktaya getirir.
 • Kalp ve damar hastalıklarının oluşma ihtimalini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
 • Vücutta biriken zararlı maddelerin atılmasına yardımcı olduğu için cildin daha rahat nefes almasını sağlar.
 • Cildi sıkılaştırıcı özelliği ile sivilce ve leke oluşumunu önler. Ayrıca cildin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.

* Hamile, emziren kadınların, tansiyonu düşük olanların, kronik kalp hastalarının (ilaç kullananların) kullanması tavsiye edilmez.

* Ayrıca 15 günden fazla Maydanoz-Limon kürü tüketmemenizi, 15 günün ardından 10 gün ara vererek devam etmenizi tavsiye edilir.

* Güneşten ve sıcaktan koruyarak, buzdolabında muhafaza etmenizi ve siparişiniz elinize ulaştıktan sonra 15 içinde tüketmenizi tavsiye edilir.

* Kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız.

* Sabahları aç karnına bir çay bardağında, 4/3 oranında Limon&Maydonoz kürüne 4/1 oranında sıcak su ilavesi ile tüketmeniz tavsiye edilir.            

Afiyet olsun...

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi