DOĞAL KEÇİ PEYNİRİ 750 GR

50,00TL
Dağda,doğal ortamında,çayır-çimen geze geze otlayan keçilerimizin sütünü:Bakır helkelerimize kendi ellerimizle,titizlenerek sağıyoruz..Bakır kazanlarımızda kaynatıyor ve ardından mayalıyoruz..Beyaz bir tülbente aldığımız (peynir süzeği)peynirimizi;kesiyor ve kaya tuzu ile tuzluyoruz..2-3 gün beklettikten sonra laklı bidonlarımıza alıyor,tekrar üzerine peynirin suyunu ekliyoruz.. olgunlaşması için 3 ay bekletiyoruz ve sizlerin beğenisine sunuyoruz ..“Keçi peyniri her yerde bulunan bir şey değildir,çok da faydalıdır..Dağ,bayır demeden gezen,kendi keçilerimizden ürettiğimiz doğal peynirimizi afiyetle yiyin ..”Büyük annemizin tarifleri ile bakır kazanlarda ve odun ateşinde geleneksel yöntemlerle yaptığımız,  tamamen doğal ürünlerimizi,adresinize nasıl mı gönderiyoruz?..Öncelikle tek tek kontrollüce elimizden geçen, muazzam lezzetlerimizi;özenle,emek emek paketliyoruz..Ardından sizlere ulaşıncaya kadar kırılmasını vs.. engellemek amacı ile sağlamca sarıyor ve ardından kolileyip,sizlere ulaşması içinkargoya teslim ediyoruz..Siz evinizin eksiği,ihtiyaçlarınızı hafta içi ya da hafta sonu ne zaman uygun olursanız sitemizden sipariş edebilirsiniz..Ancak konum olarak 840 rakımda bulunduğumuz ve  zor şartlarda  2,5 km'lik toprak dağ yollarından,kasabaya indiğimiz için kargo günlerimiz 2 gün ile sınırlıdır..Kargo günlerimiz olan Pazartesi ve Perşembe günleri, doğal lezzetlerimiz  sizlere ulaşmadan bir gün evvel,itina ile paketlenir,çiftliğimizden mutfaklarınıza gönderilir..Beğenip,afiyetle yemeniz umudu ile.. ..

Dağda,doğal ortamında,çayır-çimen geze geze otlayan keçilerimizin sütünü:
Bakır helkelerimize kendi ellerimizle,titizlenerek sağıyoruz..
Bakır kazanlarımızda kaynatıyor ve ardından mayalıyoruz..
Beyaz bir tülbente aldığımız (peynir süzeği)peynirimizi;kesiyor ve kaya tuzu ile tuzluyoruz..
2-3 gün beklettikten sonra laklı bidonlarımıza alıyor,tekrar üzerine peynirin suyunu ekliyoruz.. olgunlaşması için 3 ay bekletiyoruz ve sizlerin beğenisine sunuyoruz ..
“Keçi peyniri her yerde bulunan bir şey değildir,çok da faydalıdır..
Dağ,bayır demeden gezen,kendi keçilerimizden ürettiğimiz doğal peynirimizi afiyetle yiyin ..”

Büyük annemizin tarifleri ile bakır kazanlarda ve odun ateşinde geleneksel yöntemlerle yaptığımız,  tamamen doğal ürünlerimizi,

adresinize nasıl mı gönderiyoruz?..

Öncelikle tek tek kontrollüce elimizden geçen, muazzam lezzetlerimizi;

özenle,emek emek paketliyoruz..

Ardından sizlere ulaşıncaya kadar kırılmasını vs.. engellemek amacı ile sağlamca sarıyor ve ardından kolileyip,sizlere ulaşması için

kargoya teslim ediyoruz..

Siz evinizin eksiği,ihtiyaçlarınızı hafta içi ya da hafta sonu ne zaman uygun olursanız sitemizden sipariş edebilirsiniz..

Ancak konum olarak 840 rakımda bulunduğumuz ve  zor şartlarda  2,5 km'lik toprak dağ yollarından,kasabaya indiğimiz için kargo günlerimiz 2 gün ile sınırlıdır..

Kargo günlerimiz olan Pazartesi ve Perşembe günleri, doğal lezzetlerimiz  sizlere ulaşmadan bir gün evvel,itina ile paketlenir,çiftliğimizden mutfaklarınıza gönderilir..

Beğenip,afiyetle yemeniz umudu ile..

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
   Kötü           İyi