BAZLAMA

12,00TL
Yüzyıllardır Türk mutfağında yapılan ve tüketilen mis kokulu en eski ekmeğimiz. Mayalı bir hamurla yapılan geleneksel Anadolu lezzetimizde; Erenköy'ün Erenleri Çiftliği kadınlarının geceden hamurlarını karması ile başlayan serüvenimiz, ertesi gün sıcacık odun ateşinde pişmesi ile son bulur. Muazzam bir lezzeti olan bazlama ekmeğimiz her daim yumuşacık olur ve yerken lezzetine doyum olmaz..Dilerseniz taze taze difrize atıp 1 ay sonra çıkarıp ısıttıktan sonra, yine  aynı formunda ve aynı lezzeti taşıyarak, yemeklerinize ve kahvaltılarınıza eşlik eder.Siz de bu lezzeti denemek ister misiniz?Afiyet olsun.....
Yüzyıllardır Türk mutfağında yapılan ve tüketilen mis kokulu en eski ekmeğimiz. Mayalı bir hamurla yapılan geleneksel Anadolu lezzetimizde; Erenköy'ün Erenleri Çiftliği kadınlarının geceden hamurlarını karması ile başlayan serüvenimiz, ertesi gün sıcacık odun ateşinde pişmesi ile son bulur. Muazzam bir lezzeti olan bazlama ekmeğimiz her daim yumuşacık olur ve yerken lezzetine doyum olmaz..

Dilerseniz taze taze difrize atıp 1 ay sonra çıkarıp ısıttıktan sonra, yine  aynı formunda ve aynı lezzeti taşıyarak, yemeklerinize ve kahvaltılarınıza eşlik eder.
Siz de bu lezzeti denemek ister misiniz?

Afiyet olsun...Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
   Kötü           İyi