BAZLAMA

12,00TL
Türk mutfağında  Yüzyıllardır  yapılan ve yenen mis kokulu en eski ekmeğimiz..Mayalı bir hamurla yapılan,geleneksel Anadolu lezzetimizde; Erenköyün Erenleri Çiftliği kadınlarının geceden hamurlarını karması ile başlayan serüvenimiz ertesi gün,sıcak sıcak odun ateşinde pişmesi ile son bulur..Muazzam bir lezzeti olan bazlama ekmeğimiz her daim yumuşacık olur ve yerken lezzetine doyum olmaz..**Dilerseniz taze taze difrize atıp 1 ay sonra çıkarın,ısıttıktan sonra,yine  aynı formunu ve lezzetini taşıyarak, yemeklerinize ve kahvaltılarınıza katık olacaktır..Siz de bu lezzeti denemek ister misiniz?Büyük annemizin tarifleri ile bakır kazanlarda ve odun ateşinde geleneksel yöntemlerle yaptığımız,  tamamen doğal ürünlerimizi,adresinize nasıl mı gönderiyoruz?..Öncelikle tek tek kontrollüce elimizden geçen, muazzam lezzetlerimizi;özenle,emek emek paketliyoruz..Ardından sizlere ulaşıncaya kadar kırılmasını vs.. engellemek amacı ile sağlamca sarıyor ve ardından kolileyip,sizlere ulaşması içinkargoya teslim ediyoruz..Siz evinizin eksiği,ihtiyaçlarınızı hafta içi ya da hafta sonu ne zaman uygun olursanız sitemizden sipariş edebilirsiniz..Ancak konum olarak 840 rakımda bulunduğumuz ve  zor şartlarda  2,5 km'lik toprak dağ yollarından,kasabaya indiğimiz için kargo günlerimiz 2 gün ile sınırlıdır..Kargo günlerimiz olan Pazartesi ve Perşembe günleri, doğal lezzetlerimiz  sizlere ulaşmadan bir gün evvel,itina ile paketlenir,çiftliğimizden mutfaklarınıza gönderilir..Beğenip,afiyetle yemeniz umudu ile....
Türk mutfağında  Yüzyıllardır  yapılan ve yenen mis kokulu en eski ekmeğimiz..
Mayalı bir hamurla yapılan,geleneksel Anadolu lezzetimizde; Erenköyün Erenleri Çiftliği kadınlarının geceden hamurlarını karması ile başlayan serüvenimiz ertesi gün,sıcak sıcak odun ateşinde pişmesi ile son bulur..
Muazzam bir lezzeti olan bazlama ekmeğimiz her daim yumuşacık olur ve yerken lezzetine doyum olmaz..

**Dilerseniz taze taze difrize atıp 1 ay sonra çıkarın,ısıttıktan sonra,yine  aynı formunu ve lezzetini taşıyarak, yemeklerinize ve kahvaltılarınıza katık olacaktır..
Siz de bu lezzeti denemek ister misiniz?


Büyük annemizin tarifleri ile bakır kazanlarda ve odun ateşinde geleneksel yöntemlerle yaptığımız,  tamamen doğal ürünlerimizi,

adresinize nasıl mı gönderiyoruz?..

Öncelikle tek tek kontrollüce elimizden geçen, muazzam lezzetlerimizi;

özenle,emek emek paketliyoruz..

Ardından sizlere ulaşıncaya kadar kırılmasını vs.. engellemek amacı ile sağlamca sarıyor ve ardından kolileyip,sizlere ulaşması için

kargoya teslim ediyoruz..

Siz evinizin eksiği,ihtiyaçlarınızı hafta içi ya da hafta sonu ne zaman uygun olursanız sitemizden sipariş edebilirsiniz..

Ancak konum olarak 840 rakımda bulunduğumuz ve  zor şartlarda  2,5 km'lik toprak dağ yollarından,kasabaya indiğimiz için kargo günlerimiz 2 gün ile sınırlıdır..

Kargo günlerimiz olan Pazartesi ve Perşembe günleri, doğal lezzetlerimiz  sizlere ulaşmadan bir gün evvel,itina ile paketlenir,çiftliğimizden mutfaklarınıza gönderilir..

Beğenip,afiyetle yemeniz umudu ile..

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
   Kötü           İyi