Hikayemiz

Bizim hikayemiz toprağın dile gelmesi ve Erenköy’ün taşı sıkıp suyunu çıkaran güçlü kadınlarının hayalleri ile başladı.

Erenköy’ün tepelerinde çiçek açan ağaçlara, bir yudum su ve biraz da sevgi ile sonsuz şükür sunan verimli toprağa, oksijeni bol mis gibi havasıyla yaşamak için her gün yeni bir sebep sunan doğaya ve hayata her daim olumlu bakan, dayanışmanın gücünü gösteren yöre kadınlarına kulak verdik. Sonrası malum, bu kadar gücü içimize sığdıramadık; ürettikçe çoğaldık, çoğaldıkça paylaştık, paylaştıkça da kocaman bir aile olduk.

Bizim büyük büyük üretim tesislerimiz yok, doğa harikası bir zenginliğe sahip toprağımız, suyumuz ve tertemiz bir havamız var sadece. Bir de büyük annelerimizden öğrendiğimiz unutulmaya yüz tutmuş tariflerimiz var ceplerimizde. İşte bu büyük sermayeden cesaret alıp, yöremizin hünerli kadınları ile kolları sıvayıp çıktık yola. Tahmin edebileceğiniz gibi ne büyük rakamlı üretim hedeflerimiz ne de büyük rakamlı satış hedeflerimiz var; doğa bize ne kadar sunarsa o kadarını mevsiminde, doğal ve en taze haliyle sizlere ulaştırmak gibi bir derdimiz var.

Bu nedenle doğal olana özlem duyan, sevdikleri ile sağlıklı beslenmenin önemine inanan herkese kapımız açık. Ürünlerimizi sizlere ulaştırmak için heyecanla çalışmaya devam edeceğiz.

Yollarımızın kesişmesi dileğiyle…